Přihlášení uživatele

O nás


High performance parts je firmou zabívající se prodejem racing, tuning, styling a motorsport doplňků pro automobilové nadšence. Zaměřujeme se především na prodej performance dílů. Jsme výhradními dovozci firem Thermo-Tec Automotive Products, která se zabývá výrobou termo-izolačních produktů pro auto a moto průmysl, Milltek Sport, vyrábějící špičkové sportovní a závodní výfukové systémy z nerezové oceli, F1 Racing Technology, která je výrobcem spojkových sad a setrvačníků, Depo Racing, která produkuje prvotřídní měřící techniku. Jsme oficiálními distributory firem Forge Motorsport, Powerflex, JapSpeed, Supersprint, Dbilas Dynamic, Mishimoto, Snow Performance, Sachs Performance, Racelogic, Raid R.D.I., Carbonspeed... Fungujeme jako internetový obchod, maloobchodní prodejna (ca 300m2) se zázemím na Praze 10, ale také jako velkoobchod s obrovským skladem s více jak 50.000 kusy zboří. Zabýváme se importem automobilových dílů z celé Evropy, USA, Austrálie, Japonska, Číny a mnoha dalších států. Máme vytvořenou hustou síť dodavatelů po celém světě s příjemnými dodacími termíny. Nefungujeme pouze jako překupníci jako většina podobných obchodů, naopak téměř většinu sortimentu importujeme sami, zásobujeme konkurenční obchody, budujeme zde nové distributorské sítě a skladové zásoby. Skladem na prodejně u nás naleznete více jak 7.500 položek.

Proč nakupovat právě u nás?
- Jsme plátci DPH.
- Více jak 7500 položek, tedy 250 kubíků zboží opravdu skladem, pokud je uvedeno.
- Dodání skladových položek do 24 hodin od objednání.
- Přehledný skladový systém.
- Zázemí velké MO/VO prodejny.
- Technické poradenství a konzultace se značnými zkušenostmi v oboru a know-how.
- Většinu zboží importujeme sami.

 

 
 

Dovážíme také individuálně díly ze zahraničí po předchozí domluvě např. z USA, Japonska nebo Evropy.

 

Distribuujeme především sortiment těchto značek:

3SX Performance (www.3sx.com)
Bailey Motorsport (www.baileymotorsport.co.uk)
Bilstein (www.bilstein.com)
Cometic Gasket (www.cometic.com)
Cosworth (www.cosworth.com)
D&W (www.duw.de)
D2 Racing (www.d2racing.com)
DBA (www.dba.com.au)
Dbilas Dynamic (www.dbilas-dynamic.de)
Denso (www.densoiridium.com)
Depo Racing (www.deporacing.com)
EBC Brakes (www.ebc-brakes.de)
F1 Racing Technology (www.f1racingtech.com)
Ferodo (www.federal-mogul.com)
FK-Automotive (www.fk-automotive.com)
Foliatec (foliatec.com)
Forge Motorsport (www.forgemotorsport.com)
Hawk Performance (www.hawkperformance.com)
Hella Autotechnik (www.hella.com)
In.Pro GmbH (www.in-pro.de)
ISA Racing (www.isa-racing.de)
Kaaz (www.kaaz.co.jp)
Kerscher Tuning (www.kerscher-tuning.de)
KW Automotive (www.kw-suspension.com)
Milotec Auto Extras (www.milotec.de)
Milltek Sport (www.millteksport.com)
Mishimoto (www.mishimoto.com)
Momo (www.momo.it)
Motip Dupli (www.motipdupli.cz)
Otto Zimmermann GmbH (www.otto-zimmermann.de)
Pipercross (www.pipercross.com)
Powersprint (www.powersprint.info)
PumaSpeed (www.pumaspeed.co.uk)
Quaife (www.quaife.co.uk)
Racelogic (www.racelogic.co.uk)
Raid R.D.I. (www.raid-rdi.com)
Rally Design (www.rallydesign.co.uk)
Remus (www.remus.at)
Rieger Tuning (www.rieger-tuning.de)
Sachs Performance (www.sachs.de)
Samco Sport (www.samcosport.com)
Sandtler (www.sandtler.de)
Scorpion Exhausts (www.scorpion-exhausts.com)
Seibon (www.seibon.com)
Seidl Tuning (www.seidl-tuning.de)
Schroth (www.schroth.com)
Snow Performance (www.snowperformance.de)
Sonax (www.sonax.cz)
StuAlarm (www.stualarm.cz)
Supersport (www.supersport.de)
Supersprint (www.supersprint.com)
Techflex (www.techflex.com)
Thermo-Tec Automotive Products (www.thermotec.com)
Tial Sport (www.tialsport.com)
Vivid Racing (www.vividracing.com)
Wiechers Sport (www.wiechers-sport.de)
XYZ Racing (www.xyz-racing.com)

Dále dovážíme produkty firem: 3M, ACL, ACT Clutch, AEM, Aerocatch, Agency Power, Amuse, AP Racing, Apex, ApexI, APR Performance, ARP, B&M, Borla, Blitz, BMC, Brian Crower, Carrilo, CatCams, Clevite, Clutch Master, Cometic, CP Pistons, Cusco, D1 Spec, Dbilas Dynamic, DEI, Defi, Eagle Connections Rods, Exedy, Facet, Ferrea, Fidanza, FSE, Greddy, Hawk, HKS, Innovative Auto, Invidia, JE Pistons, J's Racing, JUN, KKK Wagner Bogner, Mocal, Motec, Nismo, Nology, OBX Racing Sports, Paxton, Piper Cams, PPM Racing, Prothane, Rotrex, Schrick, Stri, Tein, Toda Racing, Tomei, Turbosmart, Venair, Walbro, Whiteline, Wiseco, Wösner a mnoha dalších.

 
Nabídka nového zboží se stále doplňuje, je nemožné mít v nabídce úplně vše, pokud tedy nenajdete v našem e-shopu Vámi hledaný výrobek, neváhejte nás kontaktovat. Jsme ve spojení s mnoha tuzemskými i zahraničmími dodavateli. Následně Vám sdělíme rádi cenu a dodací lhůtu.

 

Mezi naše další služby patří:

- zajištění montáže Vámi zakoupených výrobků u nás v naší partnerské dílně Evolution Cars (www.evolution-cars.cz), stavba výfukových soustav, výroba kompozitních dílů, individuální úpravy karoserií, exterierů a interierů atp.;

- zajišťení výroby téměř jakéhokoliv těsnění (výfukové, turbo, škrtící klapky atp.) do 14 dnů, min. výroba alspoň 5 kusů a nutná předloha či nákres, ceny na dotaz;

- zajišťení kompletního servisu vstřikovačů - test, repase;

- zajišťení leštění Alu kol, nerezu a hliníku (jak strojního, tak ručního leštění);

- zajištění potahování kůží, alkantarou za zajímavé ceny;

- zajišťení kovoobrábění a soustružení.

 

High performance parts

Nad Vršovskou horou 88 / 4

101 00  Praha 10 - Michle (Bohdalec)

IČO: 71543139

DIČ: CZ8203312788

Tel: +420 777 27 11 26

E-mail: info@highperformanceparts.cz

Web: www.highperformanceparts.cz

Nákupní košík Nákupní košík

Nastavení měny EUR Cena celkem 0
Košík obsahuje 0 kusů

ON-LINE stav skladu

Počet položek: 11 144

příjmáme platební karty příjmáme ePlatby zasíláme GLS zasíláme Českou poštou
FacebookHome Credit

generated in 0.0313 sec.     system by CzOne    hosted by POSKYTOVATEL.cz    © copyright 2005 - 2017